Seznam přihlášených benjamínků

Penati The Legend Course 21.10.2018

  1. Sebastian Schamberger, GCBRN
  2. Nikolas Prokeš, GCBRN
  3. Štěpán Hykel, GCBRN
  4. Vivienne Seifertová, SR

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=556661076

Čeladná 27.-28.8.2018

  1. Michal Szalay, GCBRN
  2. Kamila Fussová, ZGCKR
  3. Vivienne Seifertová, SR
  4. Nikolas Prokeš, GCBRN
  5. Fabián Ošťádal, GC Skalica
  6. Eduard Moučka, GCBRN
  7. Michaela Ociepková, BESGK
  8. Tereza Kamradková, PGCOV
  9. Dominika Filipová, VALGK
  10. Nella Kaszper, BESGK
  11. Patrície Žeravíková, GCRAD
  12. Sebastian Schamberger, GCBRN
  13. Marek Šmerda, GCAUS
  14. Adéla Klimešová, VALGK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=549351855

Šilheřovice 13.8.2018

  1. Michal Szalay, GCBRN
  2. Kamila Fussová, ZGCKR
  3. Tereza Kamradková, PGCOV
  4. Jakub Janalík, GCHUK
  5. Filip Mikula, PGCOV
  6. Dominika Filipová, VALGK
  7. Nella Kaszper, BESGK
  8. Tomáš Mikula, GCLIP
  9. Michaela Ociepková, BESGK
  10. Adéla Klimešová, VALGK
  11. Matyáš Danisz, GCSTART

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=547490339

Olomouc 7.-8.8.2018

  1. Štěpán Hykel, GCBRN
  2. Eduard Moučka, GCBRN
  3. Patrície Žeravíková, GCRAD
  4. Michal Szalay, GCBRN
  5. Amélie Složilová, GCOLO
  6. Kryštof Šulák, SOGCC
  7. Sofie Chramostová
  8. Kamila Fussová, ZGCKR
  9. Robin Řehoř

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=546156595

Ostravice 31.7.-1.8.2018

  1. Sebastian Schamberger, GCBRN
  2. Tereza Kamradková, PGCOV
  3. Patrície Žeravíková, GCRAD
  4. Štěpán Hykel, GCBRN
  5. Michal Szalay, GCBRN
  6. Filip Mikula, PGCOV
  7. Sofie Chramostová
  8. Michaela Ociepková, BESGK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=546136953

Austerlitz 25.7.2018

  1. Nikolas Prokeš, GCBRN
  2. Patrície Žeravíková, GCRAD
  3. Vivienne Seifertová, SR
  4. Štěpán Hykel, GCBRN
  5. Marek Šmerda, GCAUS
  6. Max Bartulec, GCHUK
  7. Lukáš Libenský, GCAUS
  8. Sebastian Schamberger, GCBRN
  9. Fabián Ošťádal, GCSKA
  10. Michal Szalay, GCBRN
  11. Kamila Fussová, ZGCKR
  12. Lukáš Hložánek, GCBRN

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/seznam-prihlasek?id=545518150

Kaskáda 16.-17.7.2018

  1. Štěpán Hykel, GCBRN
  2. Nikol Beutlová, VALGK
  3. Vivienne Seifertová, SR
  4. Nikolas Prokeš, GCBRN
  5. Michal Szalay, GCBRN
  6. Lukáš Hložánek, GCBRN
  7. Eduard Moučka, GCBRN
  8. Janík Juráček, GCBRN

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=544226989

Rožnov pod Radhoštěm 12.7.2018

  1. Nikolas Prokeš, GCBRN
  2. Michal Szalay, GCBRN
  3. Sebastian Schamberger, GCBRN
  4. Jakub Janalík, GCHUK
  5. Nella Kazsper, BESGK
  6. Karolína Hrabalová, VALGK
  7. Jan Bretšnajdr, VALGK
  8. Jakub Bretšnajdr, VALGK
  9. Dominika Filipová, VALGK
  10. Adéla Klimešová, VALGK
  11. Max Bartulec, GCHUK
  12. Tereza Kamrádková, PGCOV
  13. Eduard Moučka, GCBRN
  14. Štěpán Hykel, GCBRN
  15. Matyáš Danisz, GCSTART

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=543620745

Ropice 10.7.2018

  1. Michal Szalay, GCBRN
  2. Nikolas Prokeš, GCBRN
  3. Fabián Ošťádal, GCSKA
  4. Štěpán Hykel, GCBRN
  5. Jakub Janalík, GCHUK
  6. Tereza Kamrádková, PGCOV
  7. Nella Kazsper, BESGK
  8. Max Bartulec, GCHUK
  9. Karolína Hrabalová, VALGK
  10. Michaela Ociepková, BESGK
  11. Jan Bretšnajdr, VALGK
  12. Jakub Bretšnajdr, VALGK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=543597004

Kořenec 24.6.2018

  1. Michal Szalay, GCBRN
  2. Gabrielle Sofia Ptáčková, SOGCC
  3. Kamila Fussová, ZGCKR
  4. Nikolas Prokeš, GCBRN
  5. Eduard Moučka, GCBRN
  6. Marek Šmerda, GCAUS
  7. Fabián Ošťádal, GCSKA
  8. Štěpán Hykel, GCBRN
  9. Matyáš Daul, SOCGC
  10. Vivienne Seifertová, SR
  11. Jan Juráček, GCBRN
  12. Sebastian Schamberger, GCBRN
  13. Patrície Žeravíková, GCRAD

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=541576751

Horal Velké Karlovice 9.-10.6.2018

  1. Gabrielle Sofia Ptáčková, SOGCC
  2. Michal Szalay, GCBRN
  3. Kamila Fussová, ZGCKR
  4. Dominika Filipová, VALGK
  5. Adéla Klimešová, VALGK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=539515492

Hukvaldy 2.6.2018

  1. Gabrielle Sofia Ptáčková, SOGCC
  2. Patrície Žeravíková, GCRAD
  3. Jan Juráček, GCBRN
  4. Michal Szalay, GCBRN
  5. Jakub Janalík, GCHUK
  6. Mikuláš Borák, VALGK
  7. Max Bartulec, GCHUK
  8. Klára Sopuchová, BEZ
  9. Nikolas Prokeš, GCBRN
  10. Marek Svoboda

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=538833392

Kravaře 27.5.2018

  1. Michal Szalay, GCBRN
  2. Kamila Fussová, ZGCKR
  3. Fabián Ošťádal, GCSKA
  4. Adéla Klimešová, VALGK
  5. Dominika Filipová, VALGK
  6. Nella Kaszper, BESGK
  7. Jan Juráček, GCBRN
  8. Sebastian Schamberger, GCBRN
  9. Aneta Těšínská, ZGCKR
  10. Marek Šmerda, GCAUS
  11. Eliška Kupková, ZGCKR
  12. Patrície Žeravíková, GCRAD
  13. Šimon Marek, GCOLO
  14. Eduard Moučka, GCBRN
  15. Max Bartulec, GCHUK
  16. Tereza Kamradková, PGCOV
  17. Filip Mikula, PGCOV
  18. Karolína Hrabalová, VALGK

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=535270960

Jezera 20.5.2018

  1. Nikolas Prokeš, GCBRN
  2. Jan Juráček, GCBRN
  3. Kamila Fussová, ZGCKR
  4. Sebastian Schamberger, GCBRN
  5. Marek Šmerda, GCAUS
  6. Patrície Žeravíková, GCRAD
  7. Fabián Ošťádal, GCSKA

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=535270789

Skalica 12.5.2018

  1. Michal Szalay, GCBRN
  2. Gabrielle Sofia Ptáčková, SOGCC
  3. Fabián Ošťádal, GCSKA
  4. Nikolas Prokeš, GCBRN
  5. Eduard Moučka, GCBRN
  6. Štěpán Hykel, GCBRN
  7. Jan Juráček, GCBRN
  8. Marek Šmerda, GCAUS

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=535270563

Ostravice 22.4.2018

  1. Michal Szalay, GCBRN
  2. Patrície Žeravíková, GCRAD
  3. Eduard Moučka, GCBRN
  4. Zdeněk Hradecký, CELGC
  5. Janík Juráček, GCBRN
  6. Kamila Fussová, ZGCKR
  7. Maxmilián Hlista, BEZ
  8. Maxmilián Bartulec, GCHUK
  9. Klára Sopuchová, BEZ
  10. Tereza Kamradková, BEZ
  11. Eliška Kupková, ZGCKR
  12. David Palmi, CELGC
  13. Filip Mikula, PGCOV
  14. Julie Mikulová, PGCOV
  15. Jan Leskovjan, 1.MGKNJ

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=533315296

Olomouc 14.-15.4.2018

  1. Janík Juráček, GCBRN
  2. Gabrielle Sopfia Ptáčková, GCPRO
  3. Michal Szalay, GCBRN
  4. Šimon Marek, GCOLO
  5. Maxmilián Hlísta, BEZ
  6. Kamila Fussová, ZGCKR
  7. Eduard Moučka, GCBRN
  8. Amélie Složilová, GCOLO
  9. Patrície Žeravíková, GCRAD

http://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=532857605

Čeladná 30.-31.8.2017

  1. Matyáš Laimar, GCBRN
  2. Alex Zavřel, GCBRN
  3. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  4. Beáta Jařabová, ZGCKR
  5. Karel Vodička, CELGC
  6. Karolína Hrabalová, VALGK

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=523496813

Rožnov pod Radhoštěm 28.8.2017

  1. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  2. Václav Šíma, GCOLO
  3. Adélka Klimešová, VALGK
  4. Dominika Filipová, VALGK
  5. Nikol Beutlová, VALGK
  6. Karolína Lorencová, PGCOV
  7. Matyáš Laimar, GCBRN
  8. Silvestr Mikuláštík, BURGC
  9. Nikol Mikuláštíková, BURGC
  10. Karolína Hrabalová, VALGK
  11. Alex Zavřel, GCBRN
  12. Karel Vodička, CELGC

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=523190733

Olomouc 23.-24.8.2017

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Kamila Fussova, ZGCKR
  3. Matyáš Laimar, GCBRN
  4. Michal Szalay, GCBRN
  5. Karel Vodička, CELGC
  6. Václav Šíma, GCOLO
  7. Janík Juráček, GCBRN
  8. David Janík, GCBRN

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=522642468

Kostelec u Zlína 21.8.2017

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Karel Vodička, CELGC
  3. Václav Šíma, GCOLO

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=522358849

Skalica 10.8.2017

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  3. Fabián Ošťádal, GC Skalica
  4. Karel Vodička, CELGC
  5. Janík Juráček, GCBRN
  6. Matyáš Laimar, GCBRN
  7. Michal Szalay, GCBRN
  8. Esther Lašáková, GC Skalica
  9. Pascal Stašek, GC Skalica

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=519336671

Ropice 8.8.2017

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  3. Barbora Kamradková, PGCOV
  4. Tereza Kamradková, PGCOV
  5. Karel Vodička, CELGC
  6. Václav Šíma, GCOLO
  7. Beáta Jařabová, ZGCKR
  8. Matyáš Laimar, GCBRN
  9. Karolína Lorencová, PGCOV
  10. Patricie Žeravíková
  11. Tereza Schubertová, PGCOV

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=519336547

Austerlitz 25.7.2017

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  3. Daniel Běhal, SOGCC
  4. David Janík, GCBRN
  5. Martin Božoň
  6. Barbora Kamradková, PGCOV
  7. Tereza Kamradková, PGCOV
  8. Fabián Ošťádal, GC Skalica

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=519336452

Hukvaldy 14.7.2017

  1. Matyáš Laimar, GCBRN
  2. Michal Szalay, GCBRN
  3. Václav Šíma, GCOLO
  4. Martin Božoň
  5. Alex Zavřel, GCBRN
  6. Dominik Palmi
  7. Karel Vodička, CELGC
  8. Karolína Hrabalová, VALGK

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=518348666

Brno Kaskáda 11.-12.7.2017 – Železo!!!

  1. Daniel Běhal, SOGCC
  2. Alex Zavřel, GCBRN
  3. Janík Juráček, GCBRN
  4. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  5. Michal Szalay, GCBRN
  6. Nikolas Prokeš, GCBRN
  7. Karel Vodička, CELGC

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=516254163

Kořenec 4.7.2017

  1. Matyáš Laimar, GCBRN
  2. Daniel Běhal, SOGCC
  3. Alex Zavřel, GCBRN
  4. Michal Szalay, GCBRN
  5. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  6. Václav Šíma, GCOLO
  7. Janík Juráček, GCBRN
  8. Ema Banková, SOGCC

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=517486986

Šilheřovice 28.6.2017

  1. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  2. Matyáš Laimar, GCBRN
  3. Michal Szalay, GCBRN
  4. Daniel Běhal, SOGCC
  5. Aneta Těšínská, ZGCKR
  6. Alex Zavřel, GCBRN
  7. Beáta Jařabová, ZGCKR
  8. Barbora Kamradková, PGCOV
  9. Tereza Kamradková, PGCOV
  10. Eliška Kupková, ZGCKR
  11. Tereza Schubertová, PGCOV
  12. Fabián Ošťádal, GC Skalica
  13. Ondřej Prokeš, PGCOV

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=516016103

Kravaře 25.6.2017

  1. Matyáš Laimar, GCBRN
  2. Alex Zavřel, GCBRN
  3. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  4. Aneta Těšínská, ZGCKR
  5. Lucie Paťavová, ZGCKR
  6. Beáta Jařabová, ZGCKR
  7. Michal Szalay, GCBRN
  8. Eliška Kupková, ZGCKR
  9. Anna Miklová, GCLKO
  10. Tereza Schubertová, PGCOV

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=516015752

Velké Karlovice Horal 10.-11.6.2017

  1. Matyáš Laimar, GCBRN
  2. Michal Szalay, GCBRN
  3. Daniel Běhal, SOGCC
  4. Alex Zavřel, GCBRN

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=513032560

Jezera 4.6.2017

  1. Matyáš Laimar, GCBRN
  2. Michal Szalay, GCBRN
  3. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  4. David Krejčí, GCBRN
  5. Václav Šíma, GCOLO
  6. Esther Lašáková, Golf Club Skalica
  7. Pascal Stašek, Golf Club Skalica
  8. Justina Redlová, GCLKO

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=513031854

Čeladná 13.5.2017

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Matyáš Laimar, GCBRN
  3. Daniel Běhal, SOGCC
  4. Janík Juráček, GCBRN
  5. David Kroupa, GCOLO
  6. David Krejčí, GCBRN
  7. Kamila Fussova, ZGCKR
  8. Tereza Schubertová, PGCOV
  9. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  10. Václav Šíma, GCOLO
  11. Eliška Kupková, ZGCKR
  12. Marek Šusta, GCLKO
  13. Samuel Kalous, VALGK
  14. Karel Vodička, CELGC
  15. Tereza Kamradková, PGCOV
  16. Barbora Kamradková, PGCOV
  17. Michal Szalay, GCBRN

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=510436271

Zahájení Morava Cupu 2017

Penati The Legend Course 2.4.2017

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Matyáš Laimar, GCBRN
  3. Patrik Grulich
  4. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  5. David Sládek, PGCHK
  6. Daniel Běhal, SOGCC
  7. Zeno Zsiman-Lebovics, HU
  8. David Krejčí, GCBRN
  9. Janík Juráček, GCBRN
  10. Tereza Schubertová, PGCOV
  11. Vašek Pryček, GCOSE
  12. Dominik Pryček, GCOSE
  13. Adam Labanc

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=506430379

Masters Morava Cupu 2016 Penati 15.10.2016

  1. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  2. Damian Dvořák, ZGCKR
  3. Alexandr Bernátek, VALGK
  4. Patrik Grulich
  5. Oto Sládek, GCCSH
  6. David Sládek, GCCSH
  7. David Krejčí, GCBRN
  8. Alex Zavřel, GCBRN
  9. Tomáš Hofman, ZGCKR
  10. Vašek Pryček, GCOSE
  11. Dominik Pryček, GCOSE
  12. Vendula Beutlová, VALGK
  13. Marek Šusta, GCLKO

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=498142084

Olomouc finále 30.-31.8.2016

  1. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  2. Damian Dvořák, ZGCKR
  3. Vendula Beutlová, VALGK
  4. Karel Vodička
  5. Tereza Schubertová, PGCOV
  6. Alex Zavřel, GCBRN
  7. Patrik Grulich
  8. Lukáš Vyroubal, VALGK
  9. Marek Šusta, GCLKO
  10. David Krejčí, GCBRN
  11. Daniel Běhal, SOGCC
  12. Alexandr Bernátek, VALGK
  13. Tereza Potočná, BESGK
  14. Jan Leskovjan, MGKNJ
  15. Štěpánka Gerychová, GCUHR

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=491516829

Skalica 26.8.2016

  1. Marek Šusta, GCLKO
  2. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  3. Alex Zavřel, GCBRN
  4. Vendula Beutlová, VALGK
  5. Damian Dvořák, ZGCKR
  6. Karel Vodička
  7. Tereza Schubertová, PGCOV

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=491516751

Ropice 23.8.2016

  1. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  2. Tereza Schubertová, PGCOV
  3. Alex Zavřel, GCBRN
  4. Vendula Beutlová, VALGK
  5. Lukáš Vyroubal, VALGK
  6. Damian Dvořák, ZGCKR
  7. David Krejčí, GCBRN
  8. Karel Vodička
  9. Matyáš Libo, GCMA
  10. Tereza Potočná, BESGK
  11. Valérie Libová, GCMA
  12. Nela Kazsper, BESGK

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=490719195

Hukvaldy 20.8.2016

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Vendula Beutlová, VALGK
  3. Julie Oplatková, GCBRN
  4. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  5. Tereza Schubertová, PGCOV
  6. Damian Dvořák, ZGCKR
  7. Michael Novotný, CELGC
  8. Tomáš Hofman, ZGCKR
  9. Adéla Schreiberová, GKHUK

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=490719108

Velké Karlovice 13.-14.8.2016

  1. Martina Pšurná, GCLKO
  2. Anna Miklová, GCLKO
  3. Alex Zavřel, GCBRN
  4. Vendula Beutlová, VALGK
  5. Julie Oplatková, GCBRN
  6. Tereza Schubertová, PGCOV
  7. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  8. Michael Novotný, CELGC
  9. Alexandr Bernátek, VALGK

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=489892692

Olomouc 10.-11.8.2016

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. David Krejčí, GCBRN
  3. Alexandr Bernátek, VALGK
  4. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  5. Tereza Schubertová, PGCOV

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=489683888

Kostelec u Zlína 8.8.2016

  1. Anna Miklová, GCLKO
  2. Lukáš Vyroubal, GKVAM
  3. Tereza Schubertová, PGCOV
  4. Martina Pšurná, GCLKO
  5. Alex Zavřel, GCBRN
  6. Tereza Kamradková, PGCOV
  7. Barbora Kamradková, PGCOV
  8. David Krejčí, GCBRN
  9. Štěpánka Gerychová, GCUHR
  10. Vendula Beutlová, VALGK
  11. Michael Marcík
  12. Filip Mikula, PGCOV
  13. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=489151290

Brno Kaskáda 25.-26.7.2016

  1. Tereza Kamradková, PGCOV
  2. Barbora Kamradková, PGCOV
  3. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  4. David Krejčí, GCBRN
  5. Tereza Schubertová, PGCOV
  6. Alex Zavřel, GCBRN
  7. Karel Vodička, GCLKO
  8. Vanessa Ella Caroll
  9. Vendula Beutlová, VALGK
  10. Alexandr Bernátek, VALGK

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=487444813

Austerlitz 12.7.2016

  1. Daniel Běhal, SOGCC
  2. Marek Šusta, GCLKO
  3. David Krejčí, GCBRN
  4. Lukáš Dvořák, GCAUS
  5. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  6. Vendula Beutlová, VALGK
  7. Karel Vodička, GCLKO
  8. Valérie Libová, GCMA
  9. Matyáš Libo, GCMA

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=485334359

Rožnov pod Radhoštěm 7.7.2016

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Jan Leskovjan, MGKNJ
  3. Lukáš Vyroubal, GKVAM
  4. Martina Pšurná, GCLKO
  5. Linda Zahradníková, VALGK
  6. Tereza Kamradková, PGCOV
  7. Barbora Kamradková, PGCOV
  8. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  9. Karel Vodička, GCLKO
  10. Vendula Beutlová, VALGK
  11. Alexandr Bernátek, VALGK
  12. Kateřina Hatalová, ZGCKR
  13. Damian Dvořák, ZGCKR
  14. Kateřina Válková, ZGCKR

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=485334103

Šilheřovice 5.7.2016

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Tereza Kamradková, PGCOV
  3. Barbora Kamradková, PGCOV
  4. Jan Leskovjan, MGKNJ
  5. Anna Miklová, GCLKO
  6. Kateřina Válková, ZGCKR
  7. Michael Novotný, CELGC
  8. Vojtěch Kamradek, PGCOV
  9. Oto Sládek, GCCSH
  10. David Sládek, GCCSH
  11. Vendula Beutlová, VALGK
  12. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  13. Damian Dvořák, ZGCKR
  14. Alexandr Bernátek, VALGK

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=485333837

Ostravice 28.6.2016

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Vendula Beutlová, VALGK
  3. Tereza Kamradková, PGCOV
  4. Barbora Kamradková, PGCOV
  5. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  6. Alexandr Bernátek, VALGK
  7. Michael Novotný, CELGC

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=484459893

Jezera 26.6.2016

  1. Lukáš Vyroubal, GKVAM
  2. Lukáš Dvořák, GCAUS
  3. Marek Šusta, GCLKO
  4. Alex Zavřel, GCBRN
  5. Justýna Redlová, GCLKO
  6. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  7. Lukáš Plášek, VALGK
  8. Kateřina Hatalová, ZGCKR
  9. Vendula Beutlová, VALGK
  10. Tereza Kamradková, PGCOV
  11. Barbora Kamradková, PGCOV

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=484459148

Kořenec 4.6.2016

  1. Alex Zavřel, GCBRN
  2. Daniel Běhal, SOGCC
  3. Oto Sládek, GCCSH
  4. David Sládek, GCCSH
  5. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  6. Marek Šusta, GCLKO
  7. Valérie Libová, Golf Club Město Albrechtice
  8. Alexandr Bernátek, VALGK
  9. Lukáš Vyroubal, GKVAM
  10. Jan Juráček, GCBRN
  11. Vendula Beutlová, VALGK
  12. Roman Pivoda ml., CELGK
  13. Tatiana Balcarová, GCSVR
  14. Kateřina Hatalová, ZGCKR
  15. Tereza Potočná, BESGK
  16. Anna Miklová, GCLKO

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=481407347

Kravaře 15.5.2016

  1. Lukáš Dvořák, GCAUS
  2. Alex Zavřel, GCBRN
  3. Vendula Beutlová, VALGK
  4. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  5. Tereza Potočná, BESGK
  6. Valérie Libová, Golf Club Město Albrechtice
  7. Michaela Mintálová, Golf Club Město Albrechtice
  8. Alexandr Bernátek, VALGK
  9. David Sládek, GCCSH
  10. Oto Sládek, GCCSH
  11. Lukáš Vyroubal, GKVAM
  12. Michael Novotný, CELGC
  13. Anna Miklová, GCLKO

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=479057977

Čeladná 23.4.2016

  1. Alex Bernátek, VALGK
  2. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
  3. Alex Zavřel, GCBRN
  4. Lukáš Vyroubal, GKVAM
  5. Vendula Beutlová, VALGK
  6. Marek Šusta, GCLKO
  7. Tereza Potočná, BESGK
  8. Matěj Rozkošný, VALGK
  9. Jan Leskovjan, MGKNJ

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=476747676

2015

Čeladná 27.-28.2015

  1. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  3. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  4. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  5. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
  6. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
  7. David Krejčí, Golf Club Brno

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=459936059

Poysdorf 13.8.2015

  1. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
  2. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  3. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
  4. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  5. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  6. Pavel Javořík, Golf Club Horal Velké Karlovice

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=458000686

Ropice 11.8.2015

  1. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
  2. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  3. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  4. Karel Vodička, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. Tereza Potočná, Beskydský Golfový Klub

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=457376450

Kaskáda 27.-28.7.2015

  1. Jan Juráček, Golf Club Brno
  2. Daniel Běhal
  3. Samuel Šichtař, Golf Club Brno
  4. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  5. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
  6. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
  7. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
  8. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=455562798

Austerlitz 23.7.2015

  1. Jan Juráček, Golf Club Brno
  2. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  3. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
  4. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
  5. Marek Šusta, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  6. Samuel Šichtař, Golf Club Brno
  7. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  8. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Michael Novotný, Čeladná Golf Club

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=455562701

Velké Karlovice 10.-11.7.2015

  1. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
  3. Štěpán Plášek
  4. Michael Novotný, Čeladná Golf Club

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=454567832

Šilheřovice 1.7.2015

  1. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Žaneta Bradáčová, Valašský Golfový Klub
  3. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  4. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
  5. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
  6. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
  7. Barbora Plačková, Park Golf Club Ostrava

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=453620086

Skalica 29.6.2015

  1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  2. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  3. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
  4. Pascal Stašek, Golf Club Skalica
  5. Ester Stašková, Golf Club Skalica

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=453121878

Jezera 7.6.2015

  1. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  2. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  3. Marek Šusta, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  4. Adam Franchi, Sokrates Golf & Country Club
  5. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
  6. Pascal Stašek, Golf Club Skalica
  7. Ester Stašková, Golf Club Skalica
  8. Štěpán Plášek
  9. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=450135545

Kořenec 31.5.2015

  1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  2. Jan Juráček, Golf Club Brno
  3. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  4. Marek Šusta, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. Adam Franchi, Sokrates Golf & Country Club
  6. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  7. Ema Banková, Sokrates Golf & Country Club
  8. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  9. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
  10. Samuel Šichtář, Golf Club Brno
  11. Daniel Běhal

Kravaře 17.5.2015

  1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  2. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  3. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
  4. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
  5. Dominik Pryček, Golf Club Ostravice
  6. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  7. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
  8. Žaneta Bradáčová, Valašský Golfový Klub
  9. Jakub Seitz, Zámecký Golfový Klub Kravaře

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=447362894

Kostelec u Zlína 3.5.2015 ( 3 x 3 jamky akademie)

  1. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
  2. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  3. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
  4. Andrea Pšurná, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. Martina Pšurná, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  6. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
  7. Marek Šusta, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  8. Karel Vodička, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Justýna Redlová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  10. Tomáš Slavík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

http://www.cgf.cz/TournRegistrations.aspx?IDTournament=446343197&IDTournCategory=0

2014

Čeladná New Course 7.9.2014 (1.devítka)

  1. Anna Ludvová
  2. Jan Ludva
  3. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  4. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. Alexandr Bernátek
  6. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
  7. Eva Tichánková
  8. Nela Tichánková
  9. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
  10. Kryštof Jašek
  11. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Club Kravaře
  12. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  13. Tomáš Slavík
  14. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  15. Jakub Seitz, Zámecký Golfový Club Kravaře

Austerlitz 24.8.2014

  1. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
  2. Nela Tichánková
  3. Eva Tichánková
  4. David Krejčí, Golf Club Brno
  5. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  6. Václav Živný
  7. Nikola Živná
  8. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  9. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  10. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  11. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
  12. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
  13. Kryštof Jašek
  14. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub

Ostravice 18.8.2014

  1. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
  2. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
  3. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  4. Kryštof Jašek
  5. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  6. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Club Kravaře
  7. Jakub Hložánek, Golf Klub Brno
  8. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Club Kravaře
  9. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub
  10. Lucie Pavlicová

Velké Karlovice 15.-16.8.2014

  1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  2. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
  3. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  4. Kryštof Jašek
  5. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub
  6. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
  7. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub

Šilheřovice 11.8.2014

  1. Kryštof Jašek
  2. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  3. Kateřina Hatalová
  4. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
  6. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Club Kravaře
  7. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub

Ropice 29.7.2014

  1. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
  2. Kryštof Jašek
  3. Nela Tichánková
  4. Eva Tichánková
  5. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
  6. Žaneta Bradáčová
  7. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

Kaskáda 22.-23.7.2014

  1. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
  2. Kryštof Jašek
  3. Nela Tichánková
  4. Eva Tichánková
  5. Filip Hejtmánek, Golf Club Na Vrších
  6. Jakub Hložánek, Golf Klub Brno

Kořenec 11.7.2014

  1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
  2. Kryštof Jašek
  3. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Club Kravaře
  4. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. Eva Tichánková
  6. Nela Tichánková
  7. Sofie Klosová, Sokrates Golf & Country Club
  8. Jakub Jungmann, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Adam Horák
  10. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  11. Veronika Černá
  12. Václav Živný, Golf Club Austerlitz
  13. Nikola Živná, ID Golf Klub
  14. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub

Kravaře 1.6.2014

  1. David Ptáček, Golf Club Brno
  2. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Club Kravaře
  3. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
  4. Kryštof Jašek
  5. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  6. Eva Tichánková
  7. Nela Tichánková
  8. Anna Andrlová, Golf Club Ostravice
  9. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
  10. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub
  11. Jakub Seitz
  12. Filip Vinter, Golf Club Brno
  13. Adam Horák
  14. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  15. Linda Zahradníková, Valašský Golfový Klub
  16. Samuel Skyba
  17. Marek Moll, Valašský Golfový Klub
  18. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub

odkaz na turnaj v Kravařích zde

Čeladná New Course 13.4.2014

  1. Eva Tichánková
  2. Kristián Matula
  3. Anna Andrlová, Golf Club Ostravice
  4. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
  6. Kryštof Jašek
  7. David Krejčí, Golf Club Brno
  8. Nikolas Kubín
  9. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub
  10. Linda Vyroubalová
  11. Dominik Pryček

odkaz na turnaj této kategorie naleznete 10.4.2014 ve večerních hodinách zde:o)

2013

Ropice 29.8.2013

  1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Jiří Ryška
  3. Jan Ryška
  4. Kryštof Jašek
  5. Magdalena Jašková
  6. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  7. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
  8. Matyáš Filla
  9. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  10. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  11. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  12. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
  13. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
  14. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
  15. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře
  16. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice
  17. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  18. Filip Kapitanov, Beskydský Golfový Klub
  19. Jiří Bartoň
  20. David Pavelka
  21. Adam Dobeš, Valašský Golfový Klub
  22. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub

Olomouc 27.8.2013

  1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  3. Jiří Ryška
  4. Jan Ryška
  5. Kryštof Jašek
  6. Magdalena Jašková
  7. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  8. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  10. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  11. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  12. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
  13. Tomáš Vomáčka,  Golf Club Olomouc
  14. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  15. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře
  16. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
  17. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice
  18. Jiří Bartoň

Šilheřovice 26.8.2013

  1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  3. Jiří Ryška
  4. Jan Ryška
  5. Kryštof Jašek
  6. Magdalena Jašková
  7. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  8. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
  9. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
  10. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
  11. Matyáš Filla
  12. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  13. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  14. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  15. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  16. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
  17. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
  18. Jiří Bartoň
  19. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře

Velké Karlovice 14.-15.8.2013

  1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Ester Julie Freundlich, Golf Club Bůřov
  3. Kryštof Jašek
  4. Magdalena Jašková
  5. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
  6. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
  7. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  8. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice
  10. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  11. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
  12. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře: čt
  13. Marek Moll: st

Ostravice 29.7.2013

  1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Jiří Ryška
  3. Jan Ryška
  4. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
  5. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
  6. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  7. Filip Kapitanov, Beskydský Golfový Klub
  8. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
  9. Kryštof Jašek
  10. Lea Ermisová, Golf Club Ostravice
  11. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
  12. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře
  13. Anna Andrlová, Golfový Club Ostravice
  14. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  15. Jiří Bartoň
  16. Matyáš Filla, Beskydský Golfový Klub
  17. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
  18. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  19. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice

Kaskáda 23.-24.7.2013

  1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Lea Ermisová, Golf Club Ostravice
  3. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
  4. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  5. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  6. Kryštof Jašek
  7. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
  8. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
  9. Magdalena Jašková
  10. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  11. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  12. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
  13. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

Kravaře 30.6.2013

  1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Tomáš Sobotka, Golf Club Brno
  3. Jan Ryška
  4. Jiří Ryška
  5. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
  6. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  7. Jakub Seitz
  8. Nela Tobiášová, Zámecký Golf Club Kravaře
  9. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  10. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
  11. Kryštof Jašek
  12. Ester Julie Freundlich, Golf Club Bůřov
  13. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
  14. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  15. Sára Vrbická, Sokrates Golf & Country Club
  16. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
  17. Veronica Čechmánková, Sokrates Golf & Country Club
  18. Alexandr Kuś, Beskydský Golfový Klub
  19. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub

Čeladná 23.6.2013

  1. Michal Talanda
  2. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  3. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  4. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  5. Jakub Seitz
  6. Matyáš Filla, Beskydský Golfový Klub
  7. Lea Ermisová, Golf Club Ostravice
  8. Jan Ryška
  9. Jiří Ryška
  10. Sára Vrbická, Sokrates Golf & Country Club
  11. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
  12. Ester Julie Freundlich, Golf Club Bůřov
  13. Kryštof Jašek
  14. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
  15. Valerie Strakošová
  16. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
  17. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice
  18. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  19. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
  20. Anna Andrlová, Golf Club Ostravice
  21. Jiří Bartoň
  22. Filip Kapitanov, Beskydský Golfový Klub
  23. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
  24. Alexandr Kuś, Beskydský Golfový Klub
  25. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  26. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

Kořenec 16.6.2013

  1. Kateřina Vepřeková, Sokrates Golf & Country Club
  2. Veronika Míčová, Sokrates Golf & Country Club
  3. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  4. Michal Talanda
  5. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
  6. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  7. Filip Svanovský, Sokrates Golf & Country Club
  8. Sára Vrbická, Sokrates Golf & Country Club
  9. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  10. Kryštof Jašek
  11. Filip Kapitanov, Beskydský Golfový Klub
  12. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
  13. Adélka Daulová, Sokrates Golf & Country Club
  14. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
  15. Jan Ryška
  16. Jiří Ryška
  17. Eliška Ganzarová, Sokrates Golf & Country Club
  18. Eliška Koleňáková
  19. David Lenz, Sokrates Golf & Country Club
  20. Matyáš Filla, Beskydský Golfový Klub
  21. Veronica Čechmánková, Sokrates Golf & Country Club
  22. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  23. Anička Dolanská, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  24. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
  25. Alexandr Kuś, Beskydský Golfový Klub

Slušovice 2.6.2013

  1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Marek Matouš
  3. Tomáš Slavík
  4. Ester Julie Freundlich, Golf Club Bůřov
  5. Kryštof Jašek
  6. Adam Dobeš, Valašský Golfový Klub
  7. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  8. Jakub Seitz
  9. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
  10. Maxmilián Redl
  11. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
  12. Jan Drozd
  13. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  14. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  15. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

Kostelec u Zlína – akademie 5.5.2013

tento turnaj nebude započítáván do celkového vyhodnocení túry

  1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  3. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  4. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. Matěj Klímek, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  6. Karolína Krištofová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  7. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  8. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  9. Tomáš Slavík
  10. Natálka Skopálková
  11. Jabub Seitz

Austerlitz 28.4.2013

  1. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  3. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  4. Jan Ryška
  5. Jiří Ryška
  6. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
  7. Filip Kapitanov, BESGK
  8. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
  10. Marek Matouš
  11. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  12. Adam Fučík, Golf Club Brno
  13. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  14. Jakub Hložánek, Golf Club Brno

Olomouc 2.9.2012

  1. Jiří Ryška
  2. Jan Ryška
  3. Filip Kapitanov
  4. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
  5. Lea Ermisová
  6. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  7. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  8. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  9. Adélka Jelínková
  10. Terezka Jelínková
  11. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  12. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
  13. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  14. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  15. Ondřej Šustek, GCAUS
  16. Marek Matouš
  17. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov

Ropice 30.8.2012

  1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  2. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
  3. Lea Ermisová
  4. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  5. Marek Matouš
  6. Filip Kapitanov
  7. Alexandr Kuś
  8. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  10. David Pavelka, BESGK
  11. Maxmilián Redl, Golf Club Zlín
  12. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  13. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  14. Adam Dobeš, Valašský golfový klub
  15. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov

Ostravice 27.8.2012

  1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  2. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
  3. Adéla Jelínková
  4. Lea Ermisová
  5. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  6. Filip Kapitanov
  7. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
  8. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  10. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  11. Maxmilián Redl, Golf Club Zlín
  12. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  13. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  14. Anička Andrlová, Golf Club Ostravice

Velké Karlovice 31.7.2012

  1. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  3. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  4. Adéla Jelínková
  5. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
  6. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  7. Jana Schafferová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  8. Marek Matouš
  9. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  10. Ondřej Zahradník, Valašský Golfový Klub
  11. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov

Čeladná 26.7.2012

  1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  2. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  3. Jana Schafferová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  4. Adéla Jelínková
  5. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
  6. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
  7. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  8. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  9. Maxmilián Redl,  Golf Club Zlín
  10. Daniel Wunsch, Golf Club Ostravice
  11. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  12. Marek Matouš
  13. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  14. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

Kaskáda 23.-24.7.2012

  1. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  3. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
  4. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  6. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  7. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
  8. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  9. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  10. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  11. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  12. Lukáš Seitz, Zámecký Golfový Club Kravaře

Kravaře 1.7.2012

  1. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  2. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
  3. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
  4. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  5. Jan Špok
  6. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  7. Jan Ryška
  8. Marek Matouš
  9. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  10. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  11. David Pavelka
  12. Daniel Wunsch, Golf Club Ostravice

Kořenec 17.6.2012

  1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  2. Maxmilián Redl, Golf Club Zlín
  3. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
  4. Lea Ermisová
  5. Jan Ryška
  6. Jiří Ryška
  7. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  8. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  9. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  10. Eliška Koleňáková
  11. Denisa Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  12. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  13. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  14. Tereza Doušková

Slušovice 3.6.2012

  1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  2. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  3. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
  4. Oliver Škařupa, Prague City Golf Club
  5. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  6. Anna Andrlová, Golf Club Ostravice
  7. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice

Austerlitz 20.5.2012

  1. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
  2. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  3. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
  4. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
  5. Jiří Ryška
  6. Jan Ryška
  7. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
  8. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  9. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  10. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  11. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
  12. Klára Bradáčová, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava

Šilheřovice 12.5.2012

  1. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
  2. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  3. Lea Ermisová
  4. Anetka Melecká, Golf Club Olomouc
  5. Jan Láznička, Golf Club Kravaře
  6. Jan Špatenka, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  7. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  8. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
  9. Anna Andrlová

2011

Olomouc 3.9.2011

  1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  2. Jakub Čechák
  3. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
  4. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
  5. Alžběta Jeřábková, Golfový Klub Radíkov
  6. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
  7. Adam Bruzl, Golf Club Brno
  8. Alex Boháč, Golf Country Club Svobodné Hamry
  9. Chris Boháč, Golf Country Club Svobodné Hamry
  10. Adam Knotek, Golf Club Brno
  11. Jakub Hubík, Golf Club Olomouc
  12. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
  13. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
  14. Monika Kudělásková, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  15. David Melčák

Ostravice 16.8.2011

  1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  2. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
  3. Jakub Čechák
  4. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
  5. Adam Knotek, Golf Club Brno
  6. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  7. Adam Bruzl, Golf Club Brno
  8. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
  9. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
  10. Jan Láznička, Golf Club Kravaře
  11. David Melčák

Kaskáda 23. – 24.8.2011

  1. Jakub Čechák
  2. Martin Kocman, Golf Club Austerlitz
  3. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
  4. Alex Boháč, Golf Country Club Svobodné Hamry
  5. Chris Boháč, Golf Country Club Svobodné Hamry
  6. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
  7. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
  8. Adam Knotek, Golf Club Brno

Ropice 16.8.2011

  1. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  2. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
  3. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
  4. Adam Bruzl, Golf Club Brno
  5. František Dvořák, Golf Club Austerlitz

Slavkov u Brna 9.8.2011

  1. Anna Mechlová, Golf Club Brno
  2. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
  3. Alžběta Jeřábková, Golfový Klub Radíkov
  4. František Dvořák, Golf Club Austerlitz
  5. Adam Knotek, Golf Club Brno
  6. Martin Kocman, Golf Club Austerlitz
  7. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
  8. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz

Velké Karlovice 16.7.2011

  1. Jan Láznička, Golf Club Kravaře
  2. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  3. Jakub Čechák
  4. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
  5. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
  6. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  7. Kudělásková Monika, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  8. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
  9. František Dvořák, Golf Club Austerlitz

Čeladná 7.7.2011

  1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  2. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
  3. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
  4. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
  5. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov

Kořenec 19.6.2011

  1. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
  2. Martin Kocman, Golf Club Austerlitz
  3. Marcin Heczko, Beskydský Golfový Klub
  4. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
  5. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
  6. Monika Kudělásková, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  7. Adam Bruzl, Golf Club Brno
  8. Jan Láznička, Golf Club Kravaře
  9. Jakub Hubík, Golf Club Olomouc
  10. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
  11. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  12. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  13. Adam Knotek, Golf Club Brno

Slušovice 5.6.2011

  1. Filip Váňa, BEZ
  2. Alžběta Jeřábková, Golfový Klub Radíkov
  3. Adam Knotek, Golf Club Brno
  4. Jan Láznička, BEZ
  5. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
  6. Adam Bruzl, Golf Club Brno
  7. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  8. Martin Kocman, Golf Club Austerlitz
  9. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
  10. Marková Michaela, Golf Club Olomouc

Šilheřovice 21.5.2011

  1. Adam Knotek, Golf Club Brno
  2. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
  3. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  4. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
  5. Monika Kudělásková, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
  6. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
  7. Adam Bruzl, Golf Club Brno
  8. František Dvořák, Golf Club Austerlitz
  9. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
  10. Marcin Heczko, Beskydský Golfový Klub
  11. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
  12. Alžběta Jeřábková, Golfový Klub Radíkov
  13. Ondřej Volejníček
  14. Marie Kubíková , BEZ
  15. Klára Bradáčová, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava

Startovní listina k zítřejšímu turnaji na Kořenci zde, benjamínci odstartují v poledne z jamky čislo jedna!!!:-) Po turnaji budou zaktualizovány žebříčky Morava Cupu 2017!!!:-) Startovka benjamínků zde :-)

Startovní listina k úternímu turnaji na Kořenci bude publikována 3.7. ve 14:00 hod., startovní časy od cca 8:30 hod.!!!

Startovní listina k turnaji v Šilheřovicích zde, sraz benjamínků se uskuteční 12:20 hod. v tamní nové klubovně, první flight odstartuje 12:50 hod. z jedničky!!!:-)
Ve 13:00 hod. se přesuneme do hotelu U sv. Jana (naproti klubovně), kde bude probíhat vyhlašování výsledků a kde budou hráčům připravena denní menu:-)

Sidebar

Fotogalerie

IMG_0732 IMG_0710 IMG_0555 IMG_0319 IMG_0379 IMG_0934

Partneři



Partnerská hřiště