Seznam přihlášených benjamínků

Čeladná 30.-31.8.2017

  1. Matyáš Laimar, GCBRN
  2. Alex Zavřel, GCBRN
  3. Oliver Ošťádal, GC Skalica
  4. Beáta Jařabová, ZGCKR
  5. Karel Vodička, CELGC
  6. Karolína Hrabalová, VALGK

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=523496813

    Rožnov pod Radhoštěm 28.8.2017

    1. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    2. Václav Šíma, GCOLO
    3. Adélka Klimešová, VALGK
    4. Dominika Filipová, VALGK
    5. Nikol Beutlová, VALGK
    6. Karolína Lorencová, PGCOV
    7. Matyáš Laimar, GCBRN
    8. Silvestr Mikuláštík, BURGC
    9. Nikol Mikuláštíková, BURGC
    10. Karolína Hrabalová, VALGK
    11. Alex Zavřel, GCBRN
    12. Karel Vodička, CELGC

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=523190733

    Olomouc 23.-24.8.2017

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Kamila Fussova, ZGCKR
    3. Matyáš Laimar, GCBRN
    4. Michal Szalay, GCBRN
    5. Karel Vodička, CELGC
    6. Václav Šíma, GCOLO
    7. Janík Juráček, GCBRN
    8. David Janík, GCBRN

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=522642468

    Kostelec u Zlína 21.8.2017

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Karel Vodička, CELGC
    3. Václav Šíma, GCOLO

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=522358849

    Skalica 10.8.2017

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    3. Fabián Ošťádal, GC Skalica
    4. Karel Vodička, CELGC
    5. Janík Juráček, GCBRN
    6. Matyáš Laimar, GCBRN
    7. Michal Szalay, GCBRN
    8. Esther Lašáková, GC Skalica
    9. Pascal Stašek, GC Skalica

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=519336671

    Ropice 8.8.2017

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    3. Barbora Kamradková, PGCOV
    4. Tereza Kamradková, PGCOV
    5. Karel Vodička, CELGC
    6. Václav Šíma, GCOLO
    7. Beáta Jařabová, ZGCKR
    8. Matyáš Laimar, GCBRN
    9. Karolína Lorencová, PGCOV
    10. Patricie Žeravíková
    11. Tereza Schubertová, PGCOV

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=519336547

    Austerlitz 25.7.2017

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    3. Daniel Běhal, SOGCC
    4. David Janík, GCBRN
    5. Martin Božoň
    6. Barbora Kamradková, PGCOV
    7. Tereza Kamradková, PGCOV
    8. Fabián Ošťádal, GC Skalica

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=519336452

    Hukvaldy 14.7.2017

    1. Matyáš Laimar, GCBRN
    2. Michal Szalay, GCBRN
    3. Václav Šíma, GCOLO
    4. Martin Božoň
    5. Alex Zavřel, GCBRN
    6. Dominik Palmi
    7. Karel Vodička, CELGC
    8. Karolína Hrabalová, VALGK

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=518348666

    Brno Kaskáda 11.-12.7.2017 – Železo!!!

    1. Daniel Běhal, SOGCC
    2. Alex Zavřel, GCBRN
    3. Janík Juráček, GCBRN
    4. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    5. Michal Szalay, GCBRN
    6. Nikolas Prokeš, GCBRN
    7. Karel Vodička, CELGC

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=516254163

    Kořenec 4.7.2017

    1. Matyáš Laimar, GCBRN
    2. Daniel Běhal, SOGCC
    3. Alex Zavřel, GCBRN
    4. Michal Szalay, GCBRN
    5. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    6. Václav Šíma, GCOLO
    7. Janík Juráček, GCBRN
    8. Ema Banková, SOGCC

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=517486986

    Šilheřovice 28.6.2017

    1. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    2. Matyáš Laimar, GCBRN
    3. Michal Szalay, GCBRN
    4. Daniel Běhal, SOGCC
    5. Aneta Těšínská, ZGCKR
    6. Alex Zavřel, GCBRN
    7. Beáta Jařabová, ZGCKR
    8. Barbora Kamradková, PGCOV
    9. Tereza Kamradková, PGCOV
    10. Eliška Kupková, ZGCKR
    11. Tereza Schubertová, PGCOV
    12. Fabián Ošťádal, GC Skalica
    13. Ondřej Prokeš, PGCOV

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=516016103

    Kravaře 25.6.2017

    1. Matyáš Laimar, GCBRN
    2. Alex Zavřel, GCBRN
    3. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    4. Aneta Těšínská, ZGCKR
    5. Lucie Paťavová, ZGCKR
    6. Beáta Jařabová, ZGCKR
    7. Michal Szalay, GCBRN
    8. Eliška Kupková, ZGCKR
    9. Anna Miklová, GCLKO
    10. Tereza Schubertová, PGCOV

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=516015752

    Velké Karlovice Horal 10.-11.6.2017

    1. Matyáš Laimar, GCBRN
    2. Michal Szalay, GCBRN
    3. Daniel Běhal, SOGCC
    4. Alex Zavřel, GCBRN

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=513032560

    Jezera 4.6.2017

    1. Matyáš Laimar, GCBRN
    2. Michal Szalay, GCBRN
    3. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    4. David Krejčí, GCBRN
    5. Václav Šíma, GCOLO
    6. Esther Lašáková, Golf Club Skalica
    7. Pascal Stašek, Golf Club Skalica
    8. Justina Redlová, GCLKO

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=513031854

    Čeladná 13.5.2017

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Matyáš Laimar, GCBRN
    3. Daniel Běhal, SOGCC
    4. Janík Juráček, GCBRN
    5. David Kroupa, GCOLO
    6. David Krejčí, GCBRN
    7. Kamila Fussova, ZGCKR
    8. Tereza Schubertová, PGCOV
    9. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    10. Václav Šíma, GCOLO
    11. Eliška Kupková, ZGCKR
    12. Marek Šusta, GCLKO
    13. Samuel Kalous, VALGK
    14. Karel Vodička, CELGC
    15. Tereza Kamradková, PGCOV
    16. Barbora Kamradková, PGCOV
    17. Michal Szalay, GCBRN

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=510436271

    Zahájení Morava Cupu 2017

    Penati The Legend Course 2.4.2017

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Matyáš Laimar, GCBRN
    3. Patrik Grulich
    4. Oliver Ošťádal, GC Skalica
    5. David Sládek, PGCHK
    6. Daniel Běhal, SOGCC
    7. Zeno Zsiman-Lebovics, HU
    8. David Krejčí, GCBRN
    9. Janík Juráček, GCBRN
    10. Tereza Schubertová, PGCOV
    11. Vašek Pryček, GCOSE
    12. Dominik Pryček, GCOSE
    13. Adam Labanc

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=506430379

    Masters Morava Cupu 2016 Penati 15.10.2016

    1. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    2. Damian Dvořák, ZGCKR
    3. Alexandr Bernátek, VALGK
    4. Patrik Grulich
    5. Oto Sládek, GCCSH
    6. David Sládek, GCCSH
    7. David Krejčí, GCBRN
    8. Alex Zavřel, GCBRN
    9. Tomáš Hofman, ZGCKR
    10. Vašek Pryček, GCOSE
    11. Dominik Pryček, GCOSE
    12. Vendula Beutlová, VALGK
    13. Marek Šusta, GCLKO

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=498142084

    Olomouc finále 30.-31.8.2016

    1. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    2. Damian Dvořák, ZGCKR
    3. Vendula Beutlová, VALGK
    4. Karel Vodička
    5. Tereza Schubertová, PGCOV
    6. Alex Zavřel, GCBRN
    7. Patrik Grulich
    8. Lukáš Vyroubal, VALGK
    9. Marek Šusta, GCLKO
    10. David Krejčí, GCBRN
    11. Daniel Běhal, SOGCC
    12. Alexandr Bernátek, VALGK
    13. Tereza Potočná, BESGK
    14. Jan Leskovjan, MGKNJ
    15. Štěpánka Gerychová, GCUHR

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=491516829

    Skalica 26.8.2016

    1. Marek Šusta, GCLKO
    2. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    3. Alex Zavřel, GCBRN
    4. Vendula Beutlová, VALGK
    5. Damian Dvořák, ZGCKR
    6. Karel Vodička
    7. Tereza Schubertová, PGCOV

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=491516751

    Ropice 23.8.2016

    1. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    2. Tereza Schubertová, PGCOV
    3. Alex Zavřel, GCBRN
    4. Vendula Beutlová, VALGK
    5. Lukáš Vyroubal, VALGK
    6. Damian Dvořák, ZGCKR
    7. David Krejčí, GCBRN
    8. Karel Vodička
    9. Matyáš Libo, GCMA
    10. Tereza Potočná, BESGK
    11. Valérie Libová, GCMA
    12. Nela Kazsper, BESGK

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=490719195

    Hukvaldy 20.8.2016

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Vendula Beutlová, VALGK
    3. Julie Oplatková, GCBRN
    4. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    5. Tereza Schubertová, PGCOV
    6. Damian Dvořák, ZGCKR
    7. Michael Novotný, CELGC
    8. Tomáš Hofman, ZGCKR
    9. Adéla Schreiberová, GKHUK

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=490719108

    Velké Karlovice 13.-14.8.2016

    1. Martina Pšurná, GCLKO
    2. Anna Miklová, GCLKO
    3. Alex Zavřel, GCBRN
    4. Vendula Beutlová, VALGK
    5. Julie Oplatková, GCBRN
    6. Tereza Schubertová, PGCOV
    7. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    8. Michael Novotný, CELGC
    9. Alexandr Bernátek, VALGK

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=489892692

    Olomouc 10.-11.8.2016

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. David Krejčí, GCBRN
    3. Alexandr Bernátek, VALGK
    4. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    5. Tereza Schubertová, PGCOV

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=489683888

    Kostelec u Zlína 8.8.2016

    1. Anna Miklová, GCLKO
    2. Lukáš Vyroubal, GKVAM
    3. Tereza Schubertová, PGCOV
    4. Martina Pšurná, GCLKO
    5. Alex Zavřel, GCBRN
    6. Tereza Kamradková, PGCOV
    7. Barbora Kamradková, PGCOV
    8. David Krejčí, GCBRN
    9. Štěpánka Gerychová, GCUHR
    10. Vendula Beutlová, VALGK
    11. Michael Marcík
    12. Filip Mikula, PGCOV
    13. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=489151290

    Brno Kaskáda 25.-26.7.2016

    1. Tereza Kamradková, PGCOV
    2. Barbora Kamradková, PGCOV
    3. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    4. David Krejčí, GCBRN
    5. Tereza Schubertová, PGCOV
    6. Alex Zavřel, GCBRN
    7. Karel Vodička, GCLKO
    8. Vanessa Ella Caroll
    9. Vendula Beutlová, VALGK
    10. Alexandr Bernátek, VALGK

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=487444813

    Austerlitz 12.7.2016

    1. Daniel Běhal, SOGCC
    2. Marek Šusta, GCLKO
    3. David Krejčí, GCBRN
    4. Lukáš Dvořák, GCAUS
    5. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    6. Vendula Beutlová, VALGK
    7. Karel Vodička, GCLKO
    8. Valérie Libová, GCMA
    9. Matyáš Libo, GCMA

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=485334359

    Rožnov pod Radhoštěm 7.7.2016

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Jan Leskovjan, MGKNJ
    3. Lukáš Vyroubal, GKVAM
    4. Martina Pšurná, GCLKO
    5. Linda Zahradníková, VALGK
    6. Tereza Kamradková, PGCOV
    7. Barbora Kamradková, PGCOV
    8. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    9. Karel Vodička, GCLKO
    10. Vendula Beutlová, VALGK
    11. Alexandr Bernátek, VALGK
    12. Kateřina Hatalová, ZGCKR
    13. Damian Dvořák, ZGCKR
    14. Kateřina Válková, ZGCKR

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=485334103

    Šilheřovice 5.7.2016

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Tereza Kamradková, PGCOV
    3. Barbora Kamradková, PGCOV
    4. Jan Leskovjan, MGKNJ
    5. Anna Miklová, GCLKO
    6. Kateřina Válková, ZGCKR
    7. Michael Novotný, CELGC
    8. Vojtěch Kamradek, PGCOV
    9. Oto Sládek, GCCSH
    10. David Sládek, GCCSH
    11. Vendula Beutlová, VALGK
    12. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    13. Damian Dvořák, ZGCKR
    14. Alexandr Bernátek, VALGK

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=485333837

    Ostravice 28.6.2016

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Vendula Beutlová, VALGK
    3. Tereza Kamradková, PGCOV
    4. Barbora Kamradková, PGCOV
    5. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    6. Alexandr Bernátek, VALGK
    7. Michael Novotný, CELGC

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=484459893

    Jezera 26.6.2016

    1. Lukáš Vyroubal, GKVAM
    2. Lukáš Dvořák, GCAUS
    3. Marek Šusta, GCLKO
    4. Alex Zavřel, GCBRN
    5. Justýna Redlová, GCLKO
    6. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    7. Lukáš Plášek, VALGK
    8. Kateřina Hatalová, ZGCKR
    9. Vendula Beutlová, VALGK
    10. Tereza Kamradková, PGCOV
    11. Barbora Kamradková, PGCOV

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=484459148

    Kořenec 4.6.2016

    1. Alex Zavřel, GCBRN
    2. Daniel Běhal, SOGCC
    3. Oto Sládek, GCCSH
    4. David Sládek, GCCSH
    5. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    6. Marek Šusta, GCLKO
    7. Valérie Libová, Golf Club Město Albrechtice
    8. Alexandr Bernátek, VALGK
    9. Lukáš Vyroubal, GKVAM
    10. Jan Juráček, GCBRN
    11. Vendula Beutlová, VALGK
    12. Roman Pivoda ml., CELGK
    13. Tatiana Balcarová, GCSVR
    14. Kateřina Hatalová, ZGCKR
    15. Tereza Potočná, BESGK
    16. Anna Miklová, GCLKO

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=481407347

    Kravaře 15.5.2016

    1. Lukáš Dvořák, GCAUS
    2. Alex Zavřel, GCBRN
    3. Vendula Beutlová, VALGK
    4. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    5. Tereza Potočná, BESGK
    6. Valérie Libová, Golf Club Město Albrechtice
    7. Michaela Mintálová, Golf Club Město Albrechtice
    8. Alexandr Bernátek, VALGK
    9. David Sládek, GCCSH
    10. Oto Sládek, GCCSH
    11. Lukáš Vyroubal, GKVAM
    12. Michael Novotný, CELGC
    13. Anna Miklová, GCLKO

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=479057977

    Čeladná 23.4.2016

    1. Alex Bernátek, VALGK
    2. Mikuláš Vojtěšek, PGCOV
    3. Alex Zavřel, GCBRN
    4. Lukáš Vyroubal, GKVAM
    5. Vendula Beutlová, VALGK
    6. Marek Šusta, GCLKO
    7. Tereza Potočná, BESGK
    8. Matěj Rozkošný, VALGK
    9. Jan Leskovjan, MGKNJ

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=476747676

    2015

    Čeladná 27.-28.2015

    1. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    3. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    4. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    5. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
    6. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
    7. David Krejčí, Golf Club Brno

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=459936059

    Poysdorf 13.8.2015

    1. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
    2. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    3. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
    4. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    5. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    6. Pavel Javořík, Golf Club Horal Velké Karlovice

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=458000686

    Ropice 11.8.2015

    1. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
    2. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    3. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    4. Karel Vodička, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. Tereza Potočná, Beskydský Golfový Klub

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=457376450

    Kaskáda 27.-28.7.2015

    1. Jan Juráček, Golf Club Brno
    2. Daniel Běhal
    3. Samuel Šichtař, Golf Club Brno
    4. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    5. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
    6. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
    7. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
    8. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=455562798

    Austerlitz 23.7.2015

    1. Jan Juráček, Golf Club Brno
    2. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    3. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
    4. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
    5. Marek Šusta, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    6. Samuel Šichtař, Golf Club Brno
    7. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    8. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Michael Novotný, Čeladná Golf Club

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=455562701

    Velké Karlovice 10.-11.7.2015

    1. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
    3. Štěpán Plášek
    4. Michael Novotný, Čeladná Golf Club

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=454567832

    Šilheřovice 1.7.2015

    1. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Žaneta Bradáčová, Valašský Golfový Klub
    3. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    4. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
    5. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
    6. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
    7. Barbora Plačková, Park Golf Club Ostrava

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=453620086

    Skalica 29.6.2015

    1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    2. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    3. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
    4. Pascal Stašek, Golf Club Skalica
    5. Ester Stašková, Golf Club Skalica

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=453121878

    Jezera 7.6.2015

    1. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    2. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    3. Marek Šusta, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    4. Adam Franchi, Sokrates Golf & Country Club
    5. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
    6. Pascal Stašek, Golf Club Skalica
    7. Ester Stašková, Golf Club Skalica
    8. Štěpán Plášek
    9. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=450135545

    Kořenec 31.5.2015

    1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    2. Jan Juráček, Golf Club Brno
    3. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    4. Marek Šusta, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. Adam Franchi, Sokrates Golf & Country Club
    6. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    7. Ema Banková, Sokrates Golf & Country Club
    8. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    9. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
    10. Samuel Šichtář, Golf Club Brno
    11. Daniel Běhal

    Kravaře 17.5.2015

    1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    2. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    3. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
    4. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
    5. Dominik Pryček, Golf Club Ostravice
    6. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    7. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
    8. Žaneta Bradáčová, Valašský Golfový Klub
    9. Jakub Seitz, Zámecký Golfový Klub Kravaře

    http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=447362894

    Kostelec u Zlína 3.5.2015 ( 3 x 3 jamky akademie)

    1. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
    2. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    3. Mikuláš Vojtěšek, Park Golf Club Ostrava
    4. Andrea Pšurná, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. Martina Pšurná, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    6. Michael Novotný, Čeladná Golf Club
    7. Marek Šusta, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    8. Karel Vodička, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Justýna Redlová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    10. Tomáš Slavík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

    http://www.cgf.cz/TournRegistrations.aspx?IDTournament=446343197&IDTournCategory=0

    2014

    Čeladná New Course 7.9.2014 (1.devítka)

    1. Anna Ludvová
    2. Jan Ludva
    3. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    4. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. Alexandr Bernátek
    6. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
    7. Eva Tichánková
    8. Nela Tichánková
    9. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
    10. Kryštof Jašek
    11. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Club Kravaře
    12. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    13. Tomáš Slavík
    14. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    15. Jakub Seitz, Zámecký Golfový Club Kravaře

    Austerlitz 24.8.2014

    1. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
    2. Nela Tichánková
    3. Eva Tichánková
    4. David Krejčí, Golf Club Brno
    5. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    6. Václav Živný
    7. Nikola Živná
    8. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    9. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    10. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    11. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Klub Kravaře
    12. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
    13. Kryštof Jašek
    14. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub

    Ostravice 18.8.2014

    1. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
    2. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
    3. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    4. Kryštof Jašek
    5. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    6. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Club Kravaře
    7. Jakub Hložánek, Golf Klub Brno
    8. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Club Kravaře
    9. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub
    10. Lucie Pavlicová

    Velké Karlovice 15.-16.8.2014

    1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    2. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
    3. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    4. Kryštof Jašek
    5. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub
    6. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
    7. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub

    Šilheřovice 11.8.2014

    1. Kryštof Jašek
    2. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    3. Kateřina Hatalová
    4. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
    6. Tereza Kerlinová, Zámecký Golfový Club Kravaře
    7. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub

    Ropice 29.7.2014

    1. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
    2. Kryštof Jašek
    3. Nela Tichánková
    4. Eva Tichánková
    5. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
    6. Žaneta Bradáčová
    7. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

    Kaskáda 22.-23.7.2014

    1. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
    2. Kryštof Jašek
    3. Nela Tichánková
    4. Eva Tichánková
    5. Filip Hejtmánek, Golf Club Na Vrších
    6. Jakub Hložánek, Golf Klub Brno

    Kořenec 11.7.2014

    1. Daniel Ulman, Sokrates Golf & Country Club
    2. Kryštof Jašek
    3. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Club Kravaře
    4. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. Eva Tichánková
    6. Nela Tichánková
    7. Sofie Klosová, Sokrates Golf & Country Club
    8. Jakub Jungmann, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Adam Horák
    10. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    11. Veronika Černá
    12. Václav Živný, Golf Club Austerlitz
    13. Nikola Živná, ID Golf Klub
    14. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub

    Kravaře 1.6.2014

    1. David Ptáček, Golf Club Brno
    2. Kateřina Hatalová, Zámecký Golfový Club Kravaře
    3. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
    4. Kryštof Jašek
    5. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    6. Eva Tichánková
    7. Nela Tichánková
    8. Anna Andrlová, Golf Club Ostravice
    9. Vendula Beutlová, Valašský Golfový Klub
    10. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub
    11. Jakub Seitz
    12. Filip Vinter, Golf Club Brno
    13. Adam Horák
    14. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    15. Linda Zahradníková, Valašský Golfový Klub
    16. Samuel Skyba
    17. Marek Moll, Valašský Golfový Klub
    18. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub

    odkaz na turnaj v Kravařích zde

    Čeladná New Course 13.4.2014

    1. Eva Tichánková
    2. Kristián Matula
    3. Anna Andrlová, Golf Club Ostravice
    4. Hugo Mikl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. Ondřej Šustek, Golf Club Brno
    6. Kryštof Jašek
    7. David Krejčí, Golf Club Brno
    8. Nikolas Kubín
    9. Valerie Silná, Valašský Golfový Klub
    10. Linda Vyroubalová
    11. Dominik Pryček

    odkaz na turnaj této kategorie naleznete 10.4.2014 ve večerních hodinách zde:o)

    2013

    Ropice 29.8.2013

    1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Jiří Ryška
    3. Jan Ryška
    4. Kryštof Jašek
    5. Magdalena Jašková
    6. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    7. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
    8. Matyáš Filla
    9. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    10. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    11. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    12. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
    13. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
    14. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
    15. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře
    16. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice
    17. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    18. Filip Kapitanov, Beskydský Golfový Klub
    19. Jiří Bartoň
    20. David Pavelka
    21. Adam Dobeš, Valašský Golfový Klub
    22. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub

    Olomouc 27.8.2013

    1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    3. Jiří Ryška
    4. Jan Ryška
    5. Kryštof Jašek
    6. Magdalena Jašková
    7. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    8. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    10. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    11. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    12. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
    13. Tomáš Vomáčka,  Golf Club Olomouc
    14. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    15. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře
    16. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
    17. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice
    18. Jiří Bartoň

    Šilheřovice 26.8.2013

    1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    3. Jiří Ryška
    4. Jan Ryška
    5. Kryštof Jašek
    6. Magdalena Jašková
    7. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    8. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
    9. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
    10. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
    11. Matyáš Filla
    12. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    13. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    14. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    15. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    16. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
    17. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
    18. Jiří Bartoň
    19. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře

    Velké Karlovice 14.-15.8.2013

    1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Ester Julie Freundlich, Golf Club Bůřov
    3. Kryštof Jašek
    4. Magdalena Jašková
    5. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
    6. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
    7. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    8. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice
    10. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    11. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
    12. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře: čt
    13. Marek Moll: st

    Ostravice 29.7.2013

    1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Jiří Ryška
    3. Jan Ryška
    4. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
    5. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
    6. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    7. Filip Kapitanov, Beskydský Golfový Klub
    8. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
    9. Kryštof Jašek
    10. Lea Ermisová, Golf Club Ostravice
    11. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
    12. Nela Tobiášová, Zámecký Golfový Club Kravaře
    13. Anna Andrlová, Golfový Club Ostravice
    14. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    15. Jiří Bartoň
    16. Matyáš Filla, Beskydský Golfový Klub
    17. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
    18. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    19. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice

    Kaskáda 23.-24.7.2013

    1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Lea Ermisová, Golf Club Ostravice
    3. Jakub Hložánek, Golf Club Brno
    4. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    5. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    6. Kryštof Jašek
    7. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
    8. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
    9. Magdalena Jašková
    10. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    11. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    12. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
    13. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

    Kravaře 30.6.2013

    1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Tomáš Sobotka, Golf Club Brno
    3. Jan Ryška
    4. Jiří Ryška
    5. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
    6. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    7. Jakub Seitz
    8. Nela Tobiášová, Zámecký Golf Club Kravaře
    9. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    10. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
    11. Kryštof Jašek
    12. Ester Julie Freundlich, Golf Club Bůřov
    13. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
    14. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    15. Sára Vrbická, Sokrates Golf & Country Club
    16. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
    17. Veronica Čechmánková, Sokrates Golf & Country Club
    18. Alexandr Kuś, Beskydský Golfový Klub
    19. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub

    Čeladná 23.6.2013

    1. Michal Talanda
    2. Maxmilián Redl, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    3. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    4. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    5. Jakub Seitz
    6. Matyáš Filla, Beskydský Golfový Klub
    7. Lea Ermisová, Golf Club Ostravice
    8. Jan Ryška
    9. Jiří Ryška
    10. Sára Vrbická, Sokrates Golf & Country Club
    11. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
    12. Ester Julie Freundlich, Golf Club Bůřov
    13. Kryštof Jašek
    14. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
    15. Valerie Strakošová
    16. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
    17. Matěj Kubiesa, Golf Club Ostravice
    18. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    19. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
    20. Anna Andrlová, Golf Club Ostravice
    21. Jiří Bartoň
    22. Filip Kapitanov, Beskydský Golfový Klub
    23. Daniel Witosz jun., Beskydský Golfový Klub
    24. Alexandr Kuś, Beskydský Golfový Klub
    25. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    26. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

    Kořenec 16.6.2013

    1. Kateřina Vepřeková, Sokrates Golf & Country Club
    2. Veronika Míčová, Sokrates Golf & Country Club
    3. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    4. Michal Talanda
    5. Tomáš Veverka, Sokrates Golf & Country Club
    6. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    7. Filip Svanovský, Sokrates Golf & Country Club
    8. Sára Vrbická, Sokrates Golf & Country Club
    9. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    10. Kryštof Jašek
    11. Filip Kapitanov, Beskydský Golfový Klub
    12. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
    13. Adélka Daulová, Sokrates Golf & Country Club
    14. David Pavelka, Beskydský Golfový Klub
    15. Jan Ryška
    16. Jiří Ryška
    17. Eliška Ganzarová, Sokrates Golf & Country Club
    18. Eliška Koleňáková
    19. David Lenz, Sokrates Golf & Country Club
    20. Matyáš Filla, Beskydský Golfový Klub
    21. Veronica Čechmánková, Sokrates Golf & Country Club
    22. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    23. Anička Dolanská, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    24. Marek Matouš, 1. Městský golfový klub Nový Jičín
    25. Alexandr Kuś, Beskydský Golfový Klub

    Slušovice 2.6.2013

    1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Marek Matouš
    3. Tomáš Slavík
    4. Ester Julie Freundlich, Golf Club Bůřov
    5. Kryštof Jašek
    6. Adam Dobeš, Valašský Golfový Klub
    7. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    8. Jakub Seitz
    9. Alexandr Bernátek, Valašský Golfový Klub
    10. Maxmilián Redl
    11. Linda Vyroubalová, Golf Klub Valmez
    12. Jan Drozd
    13. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    14. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    15. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

    Kostelec u Zlína – akademie 5.5.2013

    tento turnaj nebude započítáván do celkového vyhodnocení túry

    1. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    3. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    4. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. Matěj Klímek, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    6. Karolína Krištofová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    7. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    8. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    9. Tomáš Slavík
    10. Natálka Skopálková
    11. Jabub Seitz

    Austerlitz 28.4.2013

    1. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    3. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    4. Jan Ryška
    5. Jiří Ryška
    6. Maxmilián Matula, Golf Klub Valmez
    7. Filip Kapitanov, BESGK
    8. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Ondřej Hrdý, Golf Klub Valmez
    10. Marek Matouš
    11. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    12. Adam Fučík, Golf Club Brno
    13. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    14. Jakub Hložánek, Golf Club Brno

    Olomouc 2.9.2012

    1. Jiří Ryška
    2. Jan Ryška
    3. Filip Kapitanov
    4. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
    5. Lea Ermisová
    6. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    7. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    8. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    9. Adélka Jelínková
    10. Terezka Jelínková
    11. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    12. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
    13. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    14. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    15. Ondřej Šustek, GCAUS
    16. Marek Matouš
    17. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov

    Ropice 30.8.2012

    1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    2. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
    3. Lea Ermisová
    4. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    5. Marek Matouš
    6. Filip Kapitanov
    7. Alexandr Kuś
    8. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    10. David Pavelka, BESGK
    11. Maxmilián Redl, Golf Club Zlín
    12. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    13. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    14. Adam Dobeš, Valašský golfový klub
    15. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov

    Ostravice 27.8.2012

    1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    2. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
    3. Adéla Jelínková
    4. Lea Ermisová
    5. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    6. Filip Kapitanov
    7. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
    8. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    10. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    11. Maxmilián Redl, Golf Club Zlín
    12. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    13. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    14. Anička Andrlová, Golf Club Ostravice

    Velké Karlovice 31.7.2012

    1. Amélie Šmejkalová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    3. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    4. Adéla Jelínková
    5. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
    6. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    7. Jana Schafferová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    8. Marek Matouš
    9. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    10. Ondřej Zahradník, Valašský Golfový Klub
    11. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov

    Čeladná 26.7.2012

    1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    2. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    3. Jana Schafferová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    4. Adéla Jelínková
    5. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
    6. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
    7. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    8. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    9. Maxmilián Redl,  Golf Club Zlín
    10. Daniel Wunsch, Golf Club Ostravice
    11. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    12. Marek Matouš
    13. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    14. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína

    Kaskáda 23.-24.7.2012

    1. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    3. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
    4. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    6. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    7. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
    8. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    9. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    10. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    11. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    12. Lukáš Seitz, Zámecký Golfový Club Kravaře

    Kravaře 1.7.2012

    1. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    2. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
    3. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
    4. Deniska Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    5. Jan Špok
    6. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    7. Jan Ryška
    8. Marek Matouš
    9. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    10. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    11. David Pavelka
    12. Daniel Wunsch, Golf Club Ostravice

    Kořenec 17.6.2012

    1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    2. Maxmilián Redl, Golf Club Zlín
    3. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
    4. Lea Ermisová
    5. Jan Ryška
    6. Jiří Ryška
    7. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    8. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    9. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    10. Eliška Koleňáková
    11. Denisa Vodičková, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    12. Anetka Šustová, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    13. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    14. Tereza Doušková

    Slušovice 3.6.2012

    1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    2. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    3. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
    4. Oliver Škařupa, Prague City Golf Club
    5. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    6. Anna Andrlová, Golf Club Ostravice
    7. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice

    Austerlitz 20.5.2012

    1. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
    2. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    3. Petr Pololáník, Sport Klub Brno
    4. Anetka Melecká,  Golf Club Olomouc
    5. Jiří Ryška
    6. Jan Ryška
    7. Ondřej Šustek, Golf Club Austerlitz
    8. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    9. Matyáš David Rumpík, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    10. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    11. Filip Váňa, Golfový Klub Holešov
    12. Klára Bradáčová, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava

    Šilheřovice 12.5.2012

    1. Jakub Čechák, Golf Club Horal Velké Karlovice
    2. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    3. Lea Ermisová
    4. Anetka Melecká, Golf Club Olomouc
    5. Jan Láznička, Golf Club Kravaře
    6. Jan Špatenka, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    7. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    8. Alex Dolanský, Golf Club Lázně Kostelec u Zlína
    9. Anna Andrlová

    2011

    Olomouc 3.9.2011

    1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    2. Jakub Čechák
    3. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
    4. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
    5. Alžběta Jeřábková, Golfový Klub Radíkov
    6. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
    7. Adam Bruzl, Golf Club Brno
    8. Alex Boháč, Golf Country Club Svobodné Hamry
    9. Chris Boháč, Golf Country Club Svobodné Hamry
    10. Adam Knotek, Golf Club Brno
    11. Jakub Hubík, Golf Club Olomouc
    12. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
    13. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
    14. Monika Kudělásková, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    15. David Melčák

    Ostravice 16.8.2011

    1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    2. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
    3. Jakub Čechák
    4. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
    5. Adam Knotek, Golf Club Brno
    6. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    7. Adam Bruzl, Golf Club Brno
    8. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
    9. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
    10. Jan Láznička, Golf Club Kravaře
    11. David Melčák

    Kaskáda 23. – 24.8.2011

    1. Jakub Čechák
    2. Martin Kocman, Golf Club Austerlitz
    3. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
    4. Alex Boháč, Golf Country Club Svobodné Hamry
    5. Chris Boháč, Golf Country Club Svobodné Hamry
    6. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
    7. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
    8. Adam Knotek, Golf Club Brno

    Ropice 16.8.2011

    1. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    2. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
    3. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
    4. Adam Bruzl, Golf Club Brno
    5. František Dvořák, Golf Club Austerlitz

    Slavkov u Brna 9.8.2011

    1. Anna Mechlová, Golf Club Brno
    2. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
    3. Alžběta Jeřábková, Golfový Klub Radíkov
    4. František Dvořák, Golf Club Austerlitz
    5. Adam Knotek, Golf Club Brno
    6. Martin Kocman, Golf Club Austerlitz
    7. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
    8. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz

    Velké Karlovice 16.7.2011

    1. Jan Láznička, Golf Club Kravaře
    2. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    3. Jakub Čechák
    4. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
    5. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
    6. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    7. Kudělásková Monika, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    8. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
    9. František Dvořák, Golf Club Austerlitz

    Čeladná 7.7.2011

    1. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    2. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
    3. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
    4. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
    5. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov

    Kořenec 19.6.2011

    1. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
    2. Martin Kocman, Golf Club Austerlitz
    3. Marcin Heczko, Beskydský Golfový Klub
    4. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
    5. Michaela Marková, Golf Club Olomouc
    6. Monika Kudělásková, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    7. Adam Bruzl, Golf Club Brno
    8. Jan Láznička, Golf Club Kravaře
    9. Jakub Hubík, Golf Club Olomouc
    10. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
    11. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    12. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    13. Adam Knotek, Golf Club Brno

    Slušovice 5.6.2011

    1. Filip Váňa, BEZ
    2. Alžběta Jeřábková, Golfový Klub Radíkov
    3. Adam Knotek, Golf Club Brno
    4. Jan Láznička, BEZ
    5. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
    6. Adam Bruzl, Golf Club Brno
    7. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    8. Martin Kocman, Golf Club Austerlitz
    9. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
    10. Marková Michaela, Golf Club Olomouc

    Šilheřovice 21.5.2011

    1. Adam Knotek, Golf Club Brno
    2. Jan Šustek, Golf Club Austerlitz
    3. Tadeáš Bodinger, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    4. Tomáš Halamík, Golfový Klub Radíkov
    5. Monika Kudělásková, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava
    6. Aneta Melecká, Golf Club Olomouc
    7. Adam Bruzl, Golf Club Brno
    8. František Dvořák, Golf Club Austerlitz
    9. Kryštof Jan Veselý, Golf Club Brno
    10. Marcin Heczko, Beskydský Golfový Klub
    11. Filip Jakubčík, Golf Club Austerlitz
    12. Alžběta Jeřábková, Golfový Klub Radíkov
    13. Ondřej Volejníček
    14. Marie Kubíková , BEZ
    15. Klára Bradáčová, Park Golf Club TJ Mittal Ostrava

    Startovní listina k zítřejšímu turnaji na Kořenci zde, benjamínci odstartují v poledne z jamky čislo jedna!!!:-) Po turnaji budou zaktualizovány žebříčky Morava Cupu 2017!!!:-) Startovka benjamínků zde :-)

    Startovní listina k úternímu turnaji na Kořenci bude publikována 3.7. ve 14:00 hod., startovní časy od cca 8:30 hod.!!!

    Startovní listina k turnaji v Šilheřovicích zde, sraz benjamínků se uskuteční 12:20 hod. v tamní nové klubovně, první flight odstartuje 12:50 hod. z jedničky!!!:-)
    Ve 13:00 hod. se přesuneme do hotelu U sv. Jana (naproti klubovně), kde bude probíhat vyhlašování výsledků a kde budou hráčům připravena denní menu:-)

    Sidebar

    Fotogalerie

    IMG_0732 IMG_0710 IMG_0555 IMG_0319 IMG_0379 IMG_0934

    Partneři



    Partnerská hřiště